1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akhisar Belediyesi Personeline "etkili İletişim Takım Çalışması" Semineri Verildi

Akhisar Belediyesi Personeline "etkili İletişim Takım Çalışması" Semineri Verildi

Akhisar Belediyesi Personeline etkili İletişim Takım Çalışması Semineri Verildi
A+A-

Akhisar Belediyesi personeline Etkili İletişim ve Takım Çalışması semineri verildi. Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan ve yaklaşık bir buçuk saat süren seminerde personele, aileden iş ortamına kada

Akhisar Belediyesi personeline Etkili İletişim ve Takım Çalışması semineri verildi.
Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan ve yaklaşık bir buçuk saat süren seminerde personele, aileden iş ortamına kadar etkili iletişim hakkında bilgiler verildi. İletişim uzmanı Oğuz Saygın, seminerde iletişim sanatları, kelimelerin öğrenmedeki rolü ile beden dilinin kullanılmasına yönelik örneklemelerle sunum yaptı.
Seminer boyunca birbirinden ilginç bilgilere yer veren Saygın, dinleyicilerle kurduğu iletişim ve izleyicileri sahneye davet ederek yaptığı pratik çalışmalarla oldukça keyifli bir sunum gerçekleştirdi. Erkeklerin sonuç ve fayda alma odaklı düşünmelerine karşın, kadınların duygusal düşündükleri tespitini yapan Saygın, insanların kırmızı, yeşil, sarı ve mavi olarak 4 ayrı renge ayrıldığını söyledi. Her rengin karakteristik özelliklerinden örnekler sunarak, izleyicilerin kendi renklerini bulmalarını test edecekleri bir pratik çalışma da yaptı.
(BG-ERG-Y)

09.01.2013 14:47:31 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT