1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Gönüllülük Protokolü İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Gönüllülük Protokolü İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Gönüllülük Protokolü İmzalandı
A+A-

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 'Sarı Melekler' adıyla bilinen grup ile 'Gönüllülük Protokolü' imzalandı. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başmüdürü Yavuz Yıldırım, hastalara sosyal destek veren S

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 'Sarı Melekler' adıyla bilinen grup ile 'Gönüllülük Protokolü' imzalandı.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başmüdürü Yavuz Yıldırım, hastalara sosyal destek veren Sarı Melekler Grubu ile çalışmaktan ve katkılarından dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Yıldırım, "Hasta ve hasta yakınlarına sosyal destek olarak katkıda bulunmakta olup, Sarı Melekler ile veya gönüllü olarak hastanemizde çalışmak isteyen herkese kapımız açıktır. Bu gönüllü çalışmaları yürütmek amacıyla Sosyal Hizmet Birimi aracılığıyla gönüllülük çalışma esaslarımız yürütülmektedir" dedi.
İmza protokolüne katılan Akdeniz Üniversitesi Başhekim Yardımcısı ve Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Seçgin Söyüncü ise "Yıllardır Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde gönüllü olarak çok güzel hizmetleri bulunan Sarı Melekler'in bu imzalanan protokolle sosyal hizmetler bölümü altında da bu güzel hizmetlerinin devam etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.
(SK-Y)

31.01.2013 14:46:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT