1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akdeniz Oyunları Maskotu Türkiye'de Dolaşmaya Devam Ediyor

Akdeniz Oyunları Maskotu Türkiye'de Dolaşmaya Devam Ediyor

Akdeniz Oyunları Maskotu Türkiyede Dolaşmaya Devam Ediyor
A+A-

Bugüne kadar ulusal ve uluslararası çok sayıda etkinlikte yer alan 2013 Akdeniz Oyunları'nın maskotu Karetta, dünde 11.Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda katılımcıların karşısına çıktı. Akdeni

Bugüne kadar ulusal ve uluslararası çok sayıda etkinlikte yer alan 2013 Akdeniz Oyunları'nın maskotu Karetta, dünde 11.Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda katılımcıların karşısına çıktı.
Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, daha önce Türkiye genelindeki çeşitli organizasyonlarda yer alan Karetta, dün İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda başlayan 11. Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda kendini gösterdi. Uluslararası Yayın Alanı ve Ana Basın Merkezi'ni de gezerek burada görev yapan yabancı basın mensuplarıyla bir araya gelen Karetta, uluslararası basın mensuplarına Akdeniz Oyunları'nı anlatan broşürler dağıttı ve kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen gazetecilere poz verdi. Karetta, ayrıca Şampiyonanın açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'la da bir araya geldi. Karetta'ya, "Mersin'de işler nasıl ilerliyor" diye soru soran Kılıç, yerli ve yabancı basın mensuplarına Karetta'yı tanıttı.
(KRY-Y)

13.12.2012 16:29:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT