1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akdağmadeni'nde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu Açıldı

Akdağmadeni'nde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu Açıldı

Akdağmadeninde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu Açıldı
A+A-

Yozgat'ın Akdağmadeni İlçe Belediyesi KOSGEB ve Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik kursu düzenledi. Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Belediye olarak sosyal al

Yozgat'ın Akdağmadeni İlçe Belediyesi KOSGEB ve Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik kursu düzenledi.
Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Belediye olarak sosyal alanlarda da halkın refah seviyesi yükseltecek projeler yapmaya devam ettiklerini belirterek, "Uygulamalı Girişimcilik kursu sonucunda girişimci gençlerimize yeni fırsatlar doğmuş olacak ve belki de kendi işlerinin patronları olarak toplum içerisinde daha etkin bir rol alacaklardır. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuruları başlamıştır. Bu kursa katılmak isteyen adayların ayrıntılı bilgi ve başvuru için Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü'ne gelmeleri gerekmektedir" dedi.
Kursun bir ay süreceğini ifade eden Başkan Daştan, kurs sonunda kursiyerlere sertifika verileceğini, bu sertifika ile hazırladıkları projeye de 30 bin liraya kadar hibe kredi de sağlanabileceğini sözlerine ekledi.
(ÖE-AÖ-Y)

03.02.2013 12:57:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT