1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçaylılar Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek

Akçaylılar Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek

Akçaylılar Yeni Yıla Işıl Işıl Girecek
A+A-

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay halkı, ışıl ışıl bir ortamda yeni yıla kordonda girecek. Belediye tarafından 31 Aralık Pazartesi gecesi Cumhuriyet Meydanı'nda saat 22.00'den itibaren çeşitl

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay halkı, ışıl ışıl bir ortamda yeni yıla kordonda girecek.
Belediye tarafından 31 Aralık Pazartesi gecesi Cumhuriyet Meydanı'nda saat 22.00'den itibaren çeşitli eğlenceler düzenlenmesi kararı alındı.
Yılbaşı nedeniyle Başkan İnceoğlu'nun talimatı ile Cumhuriyet Meydanı, Kordon boyu Akçay Deniz Hudut Kapısı İskelesi, Sarıkız Heykeli ve havuzu ışıklarla donatıldı.Yeni yılı kordonda karşılamak isteyen vatandaşlar için Belediye tarafından gece saat 22.00 ile 01.00 saatleri arasında çeşitli eğlenceler düzenlenecek. Gece de DJ performansı ve havai fişek gösterileri yapılacak. Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Akçaylı'ların yeni yılı huzur ve güven içerisinde karşılamaları için, başta zabıta olmak üzere, belediye ekiplerinin hazır olduklarını söyledi. Başkan İnceoğlu, zabıta ekiplerinin, yılbaşı eğlencesinin gece geç saatlere kadar süreceğini dikkate alarak, gıda ağırlıklı alışveriş merkezlerinde yapılan denetimlerine ağırlık verdiklerini ve bu denetimlerin yeni yılda da süreceğini ifade etti. Vatandaşların yılbaşı gecesi her türlü sorunlarında zabıta komiserliğinin 384 10 37 numaralı telefonunu arayabileceğini de kaydetti. (BT)

30.12.2012 15:21:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT