1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçay Rüzgarı İstanbul'da Esti

Akçay Rüzgarı İstanbul'da Esti

Akçay Rüzgarı İstanbulda Esti
A+A-

Akçay Belediyesi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) "En etkin tanıtım yapan stand" ödülüne layık görüldü. Bu yıl 17. kez düzenlenen ve önceki gün sona eren Doğu Akdeniz

Akçay Belediyesi, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) "En etkin tanıtım yapan stand" ödülüne layık görüldü.
Bu yıl 17. kez düzenlenen ve önceki gün sona eren Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'ndan (EMİTT) Akçay Belediyesi yine ödülle döndü.
Geçen yıl "En iyi ekip çalışması" ödülü ile dönen Akçay Belediyesi bu yılda "En etkin tanıtım yapan stand" ödülünü kazandı.
6 binden fazla fazla katılımcı ve 200 binden fazla ziyaretcisi ile dünyanın 6. büyük turizm fuarı olan EMITT'te Akçay Belediyesi katılımcılar ve ziyaretçiler arasında yapılan ankete göre ödüle layık görüldü.
Akçay Belediyesi'nin plaketi, Ekin Fuar A.Ş. Genel Direktörü Hacer Aydın tarafından Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'na, TÜYAP Fuar Alanı Karadeniz salonunda düzenlenen törenle verildi.
Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, "Hedeflediğimiz başarıyı ekibimizin özverili çalışması sayesinde elde ettik. Uluslararası düzeyde yapılan bu organizasyonda ikinci kez ödüle layık görülmek bizi onurlandırdı. EMITT sayesinde binlerce ulusal ve uluslar arası ziyaretçiye, yaptığımız başarılı tanıtımlarla, Akçayımızı ve bölgemizi tanıtma imkanı bulduk. EMITT gibi büyük bir organizasyonu başarıyla düzenleyen Ekin Fuar A.Ş.' ye ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi. Fuar süresince birçok ulusal televizyon kanalı Akçay ile ilgili çekimler yaparak Başkan İnceoğlu ile röportaj gerçekleştirdiler. Akçay Belediyesi standını Balıkesir Valisi Ahmet Turhan başta olmak pek çok sanatçı, bir çok il, ilçe ve belde belediye başkanları ile seyahat acentesi yetkilileri ziyaret ettiler.(BT)

28.01.2013 14:26:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT