1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Yaman

Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Yaman

Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Yaman
A+A-

Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman,Kent Peyzaj Çalıma Grubu tarafından çeşitli güzel çalışmalara katkı sağlayacaklarını belirtti. Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman, "Kent Konseyi olarak Kent

Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman,Kent Peyzaj Çalıma Grubu tarafından çeşitli güzel çalışmalara katkı sağlayacaklarını belirtti.
Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman, "Kent Konseyi olarak Kent Peyzaj Çalışma Gurubunda bulunan 5 arkadaşımız tarafından Akçakoca'nın daha güzel görünümü için yapılan çalışmalara katkı sağlayacak. Akçakocalıların ve Akçakoca'ya gelen konukların rahat bir kentte kısa veya uzun vadeli yaşamlarında güzel bir vakit geçirmelerine olanak sağlamak, gelecek nesillere daha güzel bir ortam yaratılmasına katkıda bulunmak, Akçakoca'da ender bulunan endemik bitki Yalankoz Ağacının çoğaltılması için Düzce Üniversitesi ile ortak çalışmalarda bulunacağız. Bu ağacın kent peyzajında kullanılması için Belediye ile ortak çalışmalarda bulunacağız. Akçakoca'nın tanıtımında Yalankoz ağacını yetiştirerek kullanmak istiyoruz'' diye konuştu.
(TT-AY)

08.02.2013 13:27:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT