1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakoca Eski Turizm Derneği Başkanı Gülez;

Akçakoca Eski Turizm Derneği Başkanı Gülez;

Akçakoca Eski Turizm Derneği Başkanı Gülez;
A+A-

Akçakoca eski Turizm Derneği Başkanı Cemil Gülez, EMİTT Fuarını değerlendirerek "EMİTT Fuarında kendimizi tanıtamadık. Kaybedecek zamanımız yok" dedi. Akçakoca eski Turizm Derneği Başkanı Turizmci Cem

Akçakoca eski Turizm Derneği Başkanı Cemil Gülez, EMİTT Fuarını değerlendirerek "EMİTT Fuarında kendimizi tanıtamadık. Kaybedecek zamanımız yok" dedi.
Akçakoca eski Turizm Derneği Başkanı Turizmci Cemil Gülez, " Bu fuarın amacı kentinizi en iyi şekilde tanıtımını yapmaktır. Bu olay turizm işletmelerini fiziki durumunu, doğanızı var ise denizinizi içinde bulunan güzel görselliğini fuar alanına gelen dünya çapındaki profesyonel turizm acentaları, otelleri gezi programı düzenleyen dernek yada iş adamlarını kişisel gezi düzenleyen her kesme en iyi şekilde sunum yaparak tanıtmak. Bu en iyi fırsat. Buradaki amaç bir anlamda Türkiye'deki ve yurt dışındaki turizm acentaları oteller ve turizm ile ilgili diğer dernekler kuruluşlarla bir araya gelerek istişarede bulunmak asıl hedefte bu pastada bende varım demektir. Pastadan pay alabilmektir. Akçakoca Türkiye'nin ilk turizm kentidir. Bunu en iyi şekilde kullanarak Türkiye'deki turizmcilere ve dünyadaki turizmcilere bu olayı bilgilendirerek reklamını yapmaktır. Buradaki önemli olan ise memleketimiz için neden kendimize ait bir standımız olmasın sorusu. 3 Yıldan beridir EMİTT'te bir standımız olacak diye sürekli aramızda istişare ediyoruz. Birileri de 'Akçakoca hazır değil daha' diyor birileride 'neden fuar alanında yokuz' diyor. Buradaki soruyu bende neden birlikte değiliz ama fuarda, ama farklı yerde. Akçakoca kendisine sordumu bu soruyu. Herkes kendi derdinde. Akçakoca'nın kaybedecek bir saniyesi bile yok. taşın altına herkes elini koymalıdır. Zor bir süreçten geçiyoruz. Birlikte neler yapabiliriz? Kendi aramızdaki toplantılar, seminerler yada yardımlaşarak el birliği içerisinde halletmeliyiz. Birbirimizi eleştirecek durumda değiliz. Ben eleştirimi şahsi yada farklı sebepten değil. Her şeyi memleketimi düşündüğümden ve onun içindeki yasam ile ilgili yaparım. Hepimizin yanlışları olabilir yada yetemediği olaylar olabilir. Yardım almakta vermekte erdemliktir" dedi.
(TT-AY)

31.01.2013 13:36:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT