1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakoca Belediyesi'ne Ait Eski Ptt Binası Yıkılıyor

Akçakoca Belediyesi'ne Ait Eski Ptt Binası Yıkılıyor

Akçakoca Belediyesine Ait Eski Ptt Binası Yıkılıyor
A+A-

Akçakoca'ya çok yıllar PTT Müdürlüğü olarak hizmet veren ve dönemin Başkanı Nazmi Çiloğlu tarafından belediyeye kazandırılan bina yıkılıyor. Eski PTT binası olarak bilinen ve dönemin Belediye Başkanı

Akçakoca'ya çok yıllar PTT Müdürlüğü olarak hizmet veren ve dönemin Başkanı Nazmi Çiloğlu tarafından belediyeye kazandırılan bina yıkılıyor.
Eski PTT binası olarak bilinen ve dönemin Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu tarafından restore edilerek Başkanlık binası olarak kullanılan binanın yıkımına başlandı.
Başkan Albayrak yıkım ile ilgili "Cumhuriyet Meydanı genişletilmesi ve yeni bir proje uygulanması ile ilgili çalışmalarımızın ilk adımını kendi binamızı yıkarak atıyoruz. Bu alan Akçakoca'nın en büyük meydanı olarak tasarlanmaktadır. Diğer iki binanın da yasal hakları tazmin edilerek yıkılması gerçekleştirilecektir. Ortaya çıkan alanda üst ve alt yapı yeniden oluşturulacak bu oluşum içinde bir yer altı oto parkı yer almaktadır" dedi. Yıkımın belediyenin kendi olanakları ile gerçekleştirileceği ifade edildi.
(TT-AY)

16.01.2013 11:22:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT