1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak Umreye Gidenleri Uğurladı

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak Umreye Gidenleri Uğurladı

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak Umreye Gidenleri Uğurladı
A+A-

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurladı. Umreye giden vatandaşların ve onları uğurlamaya gelen ailelerin heyecanına ortak olan Başkan Albayrak, "

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları uğurladı. Umreye giden vatandaşların ve onları uğurlamaya gelen ailelerin heyecanına ortak olan Başkan Albayrak, "Allah niyetinizi kabul eylesin" diyerek otobüse kadar eşlik etti.
Bu yıl kutsal topraklara Umreye gidecek olan vatandaşlar için Akçakoca Merkez Cami önünde uğurlama töreni düzenlendi. Umre kafilesinde yer alan vatandaşları aileleri ve sevenleri yalnız bırakmadı. Dualarla uğurlanan Umrecileri uğurlamaya Başkan Albayrak'ta katıldı. Albayrak, "Allah'ın Resul'ünün bulunduğu mübarek yerlere gidiyorsunuz. Bu yolculuk sabır yolculuğudur. İnşallah sabırla gider, gittiğiniz yerden de inşallah huzurlu olarak dönersiniz. Kutsal topraklarımızda inşallah ülkemiz için tüm insanlık için dua eder ve hayırlısıyla dönerler. Peygamber Efendimize selamlarımızı götürün. Allah niyetinizi kabul eylesin, dualarınızı eksik etmeyin" diyerek hayır dualarını aldı.
(TT-AY)

09.02.2013 11:18:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT