1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak;

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak;

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak;
A+A-

Akçakoca Şehir Stadında zemin kaplama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sentetik çimle kaplanması ve iç donanım çalışmalarının devam ettiği şehir stadının ikinci yarıya yetiştirileceği belirtildi. Çalı

Akçakoca Şehir Stadında zemin kaplama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sentetik çimle kaplanması ve iç donanım çalışmalarının devam ettiği şehir stadının ikinci yarıya yetiştirileceği belirtildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, "Uzun süredir beklenen zeminin kaplanması ve restorasyon ile ilgili çalışmalar 2 ay kadar önce başladı. Kısa sürede bitecek aşamaya gelindi. Belediye olarak makine desteği sağlamamız yanında ihale kapsamı dışındaki su ve kanalizasyon işlerini iç tadilatını yapıyoruz" dedi.
Başkan Albayrak'a BAL'de mücadele eden Akçakocaspor'un futbolcularının Kaynaşlı stadında oynamaları ile ilgili sorusuna "Bu stada bir türlü adaptasyon olamadık. İkinci yarıda maçlarımızı evimizde oynayacağız. Bana göre bugüne kadar başarılı olan takımımız daha iyi sonuçlar alacaktır" diye konuştu.
Stadın yapımı ile ilgili çalışmaları sürdüren ekibin sorumluları hava koşullarının izin verdiği ölçülerde zemin kaplama çalışmalarının süreceğini belirtiler.
(TT-AY)

04.01.2013 14:01:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT