1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakale'de Mezarlık Çevresi Kilitli Parke Taşıyla Döşeniyor

Akçakale'de Mezarlık Çevresi Kilitli Parke Taşıyla Döşeniyor

Akçakalede Mezarlık Çevresi Kilitli Parke Taşıyla Döşeniyor
A+A-

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçe Belediyesi ekipleri, eski mezarlığın çevresinde yol yapım ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başladı. Eski mezarlığın çevresindeki kaldırımlar yeniden dizayn edilerek, esk

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçe Belediyesi ekipleri, eski mezarlığın çevresinde yol yapım ve kaldırım düzenleme çalışmalarına başladı. Eski mezarlığın çevresindeki kaldırımlar yeniden dizayn edilerek, eski mezarlığın çevresi tamamen kilitli parke ile döşeniyor.
Eski mezarlığın çevresinin daha düzenli ve temiz görünüme kavuşması için çaba sarf ettiklerini belirten Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, "Mahalle içinde kalan eski mezarlığın çevresini yeniden elden geçiriyoruz. Bozulan ve düzensiz olan kaldırımları yeniden elden geçiriyoruz. Kaldırımlarla birlikte mezarlık çevresinin tamamını kilitli parke taşıyla döşüyoruz. Eski mezarlığın ilçemize uygun ve mahalle görüntüsünü uygun bir şekilde düzenleyeceğiz. Mezarlık çevresi düzenleme çalışması ardından, mezarlık çevresinin aydınlatılma işini de elden geçireceğiz. Bu yıl hedefimiz, kilitli parke taşı döşenmemiş hiçbir yolumuz kalmayacak. İnşallah ilçemiz yıllardır beklediği hizmetlere doyacaktır" dedi.
(MD-OK-Y)

19.01.2013 10:36:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT