1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akçakale Belediyesi, Sokaklara Kilitli Parke Taşı Döşüyor

Akçakale Belediyesi, Sokaklara Kilitli Parke Taşı Döşüyor

Akçakale Belediyesi, Sokaklara Kilitli Parke Taşı Döşüyor
A+A-

Şanlıurfa'nın Akçakale Belediyesi'nin, eksik kalan sokakların tamamını kilitli parke taşı ile döşeme çalışmaları, tüm hızıyla devam ediyor. Akçakale'nin yollarının yaklaşık yüzde 70'inin kilitli park

Şanlıurfa'nın Akçakale Belediyesi'nin, eksik kalan sokakların tamamını kilitli parke taşı ile döşeme çalışmaları, tüm hızıyla devam ediyor.
Akçakale'nin yollarının yaklaşık yüzde 70'inin kilitli parke taşı ile döşendiği, 2013 yılı içerisinde ise eksik kalan yol ve sokakların hepsinin kilitli parke ile döşeneceği ifade edildi.
Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, çalışmalar hakkında şu açıklamalarda bulundu:
"İlçemizde yol çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. İlçemizde mevcut olan mahallelerin birçok sokağı kilitli parke ile döşendi. En son Atatürk Mahallemizde eksik kalan santral ve Nizam Sokak'ta kilitli yol çalışmalarımız devam etmektedir. Hedefimiz 2013 yılı sonuna kadar kilitli parke ile döşenmemiş hiçbir yol, sokağı bırakmamaktır. Geçtiğimiz yıl içerisinde bütün kaldırımlarımızı elden geçirerek yeniledik. Ana yollarımızın tamamı düzeltildi. Mahallelerimizin sokaklarını tek tek kilitli parke taşı ile döşedik. Geriye kalan çok az bir kısmında bu yılın sonuna kadar kilitli taş döşeme çalışmalarını bitireceğiz. Bütün çabamız ilçemizi yaşanabilir kılmaktır. Tek gayemiz çalışmalarımızda Hakk'ın ve halkın rızasını kazanmaktır."
(MD-SO-Y)

16.01.2013 13:31:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT