1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akbükte Hırsızlık...

Akbükte Hırsızlık...

Akbükte Hırsızlık...
A+A-

Aydının Didim İlçesine bağlı Akbük Beldesinde kimliği belirlenemeyen hırsız yada hırsızlar bir işyerinden LCD TV ve bir miktar parayı çalarak ortadan kayboldu. Edinilen bilgiye göre; Didim'e bağlı

Aydının Didim İlçesine bağlı Akbük Beldesinde kimliği belirlenemeyen hırsız yada hırsızlar bir işyerinden LCD TV ve bir miktar parayı çalarak ortadan kayboldu.
Edinilen bilgiye göre; Didim'e bağlı Akbük Beldesinde son zamanlardan yaşanan hırsızlıklar belde halkını bıktırdı. Hırsızların başta beldede yaşayan İngilizlere ait evler olmak üzere işyerlerine de girdikleri belirtilirken hırsızların son durağı ise Özurfa Restoran oldu. Akbük merkezde 3001 sokak üzerinde hizmet veren Özurfa Restoran'a giren hırsız yada hırsızlar işyerinde bulunan LCD TV ile bir miktar parayı çalarak ortadan kayboldu. Özurfa Restoran'ı kayınpederi ile birlikte işleten Ömer Canpolat ise caddenin yeterince aydınlatılmamasının da hırsızlara yardımcı olduğunu belirterek "Bizim cadde (3001sokak) geceleri zifiri karanlık. Sokak lambaları yanmıyor. Esnaf defalarca şikâyet etti, ama bu durum olduğu gibi sürüp gidiyor. Ayrıca hırsızlıklar hep Perşembe geceleri oluyor. Bu noktada pazarcılara dikkatler yöneliyor. Ya da hırsızlar işi pazarcıların üzerine yıkmak için bu günü seçiyorlar. Bu konunun üzerine ciddiyetle gidilmesi lazım; Son derece mağdur durumdayız."dedi. Jandarma olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.
(HÇ-İK)

30.01.2013 14:10:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT