1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akbank'tan Kurumsal Müşteriye Çekilişle Ford Transit

Akbank'tan Kurumsal Müşteriye Çekilişle Ford Transit

Akbanktan Kurumsal Müşteriye Çekilişle Ford Transit
A+A-

Akbank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında yapılan çekilişle otomobil kazanan Enver Mutlu, düzenlenen törenle otomobilini teslim aldı. Ford Cindilli Otomotiv'de düzenlenen törene Akbank Doğu

Akbank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında yapılan çekilişle otomobil kazanan Enver Mutlu, düzenlenen törenle otomobilini teslim aldı.
Ford Cindilli Otomotiv'de düzenlenen törene Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Murat Can Korkmaz, Ford Cindilli Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Cindilli, Ticari ve Kobi Satış Yönetimi Müdürü Abdullah Emir, Kongre Şube Müdürü Taner Bingöl katıldı.
Çekilişle otomobil kazanmaya hak sahibi olan Enver Mutlu, otomobilin anahtarını Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Murat Can Korkmaz'ın elinden teslim aldı.
Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Murat Can Korkmaz, "Akbank, kurumsal müşterileri, kurumsal internet şubesi olan Direkt İnternet Kurumsal'a giriş yaptıkları her farklı hafta için 1 çekiliş hakkı kazanıyorlar. 8 hafta boyunca her hafta en az bir kez girin ve toplamda 8 çekiliş hakkı kazanın." dedi.
(AA-AA-Y)

14.01.2013 15:57:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT