1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akaydın Ortaokulu Voleybol Takımları Başarıdan Başarıya Koşuyor

Akaydın Ortaokulu Voleybol Takımları Başarıdan Başarıya Koşuyor

Akaydın Ortaokulu Voleybol Takımları Başarıdan Başarıya Koşuyor
A+A-

Salihli Akaydın Ortaokulu Voleybol Takımları, Küçük Erkekler ve Yıldızlar Grubu'nda Manisa İl Birinciliği için mücadele etme hakkı kazandı. Akaydın Ortaokulu'nun Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Ticar

Salihli Akaydın Ortaokulu Voleybol Takımları, Küçük Erkekler ve Yıldızlar Grubu'nda Manisa İl Birinciliği için mücadele etme hakkı kazandı.
Akaydın Ortaokulu'nun Küçük Erkekler Voleybol Takımı, Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim ile İmam Hatip Okulları takımlarını eledi. Yıldızlar Takımı ise, Uluderbent Ortaokulu ve Beş Eylül takımları karşısında galip gelerek üst tura geçmeyi başardı. Elde edilen başarıların ardından yapılan açıklamada, "Spora emek harcandığında karşılığı alınıyor. Okulumuzun elde ettiği başarılar da bunun göstergesi. Bu başarılar ileriki yıllar için güzel şeyler vaad ediyor. Öğrenciler bu tür çalışmalarla hem günlük hayatın getirdiği sıkıntıları atıyor. Hem de kazandığı başarılarla mutlu oluyor. Başarı emek gerektirir. Akaydın Ortaokulu bunun bilincinde hırsla, canla başla çalışmaya devam ediyor" denildi.
(ES-ERG-Y)

18.01.2013 10:43:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT