1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akaryakıt İstasyonu'nda Dehşet Anları... İki Otobüs Alev Aldı

Akaryakıt İstasyonu'nda Dehşet Anları... İki Otobüs Alev Aldı

Akaryakıt İstasyonunda Dehşet Anları... İki Otobüs Alev Aldı
A+A-

Bursa'da akaryakıt istasyonu içerisinde park halindeki otobüslerin aynı anda alev alması ile başlayan yangın dehşet dolu dakikaların yaşanmasına sebep oldu. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle

Bursa'da akaryakıt istasyonu içerisinde park halindeki otobüslerin aynı anda alev alması ile başlayan yangın dehşet dolu dakikaların yaşanmasına sebep oldu. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle kontrol altına alınan yangında iki otobüs kullanılmaz duruma gelirken, alevlerin yakıt tanklarına sıçramadan söndürülmesi büyük bir faciayı önledi. Olay yerinde çalışma yapan polis ekipleri kundaklama üzerinde duruyor.
Olay, saat 03.45'de Yeni Yalova Yolu geliş istikametindeki özel bir firmaya ait akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, istasyonun arka tarafında park halindeki iki otobüs, bilinmeyen nedenden dolayı yanmaya başladı. İstasyon çalışanlarının zamanında haber vermesi ile olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, 112 Acil Servis ekipleri de her ihtimale karşı hazır bekletildi. Yangın esnasında patlama sesleri çevredekilere korku dolu dakikalar yaşatırken, itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile alevler yakıt tanklarına sıçramadan söndürüldü. Alev topuna dönen otobüsler 1 saat içerisinde söndürüldü.
Faciadan kıl payı dönülürken, polis ekipleri yangının kundaklamadan kaynaklanacağı şüphesi üzerinde duruyor.
(AÇ-Y)

25.01.2013 07:09:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT