1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akarsu'dan Başkan Ergün'e Veda Ziyareti

Akarsu'dan Başkan Ergün'e Veda Ziyareti

Akarsudan Başkan Ergüne Veda Ziyareti
A+A-

Manisa'da 2005 yılından bu yana Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü görevini yürüten İrfan Akarsu, Ankara'ya atanması nedeniyle Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e veda ziyaretinde bulundu. Manisa'daki göre

Manisa'da 2005 yılından bu yana Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü görevini yürüten İrfan Akarsu, Ankara'ya atanması nedeniyle Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e veda ziyaretinde bulundu.
Manisa'daki görevini önce asil olarak yürüttüğünü, ancak bakanlığın kadroları boşaltmak adına yaptığı çalışmanın ardından görevine vekil olarak devam ettiğini ifade eden Akarsu, "Son kararnameyle birlikte Manisa'daki görevimden ayrılıyorum. Bundan sonra Ankara'da Müsteşarlığa bağlı olarak görev yapacağım. Kentte bulunduğum dönemde bizlere gösterdiğiniz yakın ilginiz ve ortak çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
Belediye Başkanı Ergün de, Akarsu'ya Manisa'da görev yaptığı dönemde yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Akarsu'ya yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Ergün, içerisinde Manisa'nın tanıtım ürünlerinin yer aldığı hediye paketini hediye etti.
(YB-ERG-Y)

22.01.2013 17:19:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT