1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akarsu Taekwondo Kulübü, Yeni Yılın İlk Kuşak Sınavını Yaptı

Akarsu Taekwondo Kulübü, Yeni Yılın İlk Kuşak Sınavını Yaptı

Akarsu Taekwondo Kulübü, Yeni Yılın İlk Kuşak Sınavını Yaptı
A+A-

Akhisar'da uzun yıllardır spor camiasında hizmet veren Akarsu Taekwondo Spor Kulübü, 2013 yılının ilk kuşak sınavını gerçekleştirdi. Taekwando İl Temsilcisi Kurban Yavuz, komisyon üyeleri Vahit Eren,

Akhisar'da uzun yıllardır spor camiasında hizmet veren Akarsu Taekwondo Spor Kulübü, 2013 yılının ilk kuşak sınavını gerçekleştirdi.
Taekwando İl Temsilcisi Kurban Yavuz, komisyon üyeleri Vahit Eren, Dr. Hüseyin Tavlı ve misafir kurul üyesi Suudi Arslan'ın katıldığı kuşak sınavının komisyon başkanlığını ise kulüp yöneticisi Emin Akarsu yaptı.
58 öğrenciden 40'ının katıldığı kuşak sınavında 14 beyaz, 6 sarı, 5 sarı-yeşil, 4 yeşil, 6 yeşil-mavi, 3 mavi-kırmızı ve 2 kırmızı kemer sahibi sporcular, bir üst kuşağa terfi etti. Sporun gelişmesi adına Taekwondo'nun önemine değinen Akarsu Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Emin Demirci, "özellikle velilerin destekleri ile sporla tanışan bir çocuğumuz burada aynı zaman eğitim de alıyor. Taekwondo, sporun yanı sıra eğitimin ve kişilik gelişiminde büyük önemli rol oynamaktadır. Kuşak sınavında derece yapan sporcularımızı kutluyorum" dedi.
(BG-ERG-Y)

30.01.2013 11:26:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT