1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Akademisyenler, Suriyeli Mültecilerle İlgili Sosyolojik Araştırma Yapmak İstiyor

Akademisyenler, Suriyeli Mültecilerle İlgili Sosyolojik Araştırma Yapmak İstiyor

Akademisyenler, Suriyeli Mültecilerle İlgili Sosyolojik Araştırma Yapmak İstiyor
A+A-

Gaziantep Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Özkan Yıldız ve 7 Aralık Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr. İsmail Pehlivan, Vali Süleyman Tapsız'a ziyarette bulundu. Zi

Gaziantep Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Özkan Yıldız ve 7 Aralık Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr. İsmail Pehlivan, Vali Süleyman Tapsız'a ziyarette bulundu.
Ziyaret sırasında Polateli Kaymakamı Mustafa Çiftçiler de hazır bulundu. Doç.Dr. Özkan Yıldız ve Yrd.Doç.Dr. İsmail Pehlivan ziyarette Vali Süleyman Tapsız'a Kilis'te ve konteyner kentte yaşayan Suriyelilerle ilgili olarak sosyolojik konularda akademik araştırma yapma isteklerini ilettiler.
Bu talebi olumlu karşılayan Vali Tapsız, yapılacak akademik çalışmanın kendilerine yönetimle ilgili ışık tutacağını ifade ederek, gerekli yardımlarda bulunacağını belirtti.
Vali Tapsız, Doç.Dr. Yıldız ve Yrd.Doç.Dr. Pehlivan'a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Yıldız ve Pehlivan da göstermiş olduğu ilgiden dolayı Vali Tapsız'a teşekkür ettiler.
(MAD-MAD-Y)

24.01.2013 17:15:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT