1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı Sona Erdi İstanbul

Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı Sona Erdi İstanbul

Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı Sona Erdi  İstanbul
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2008 yılından bu yana Coca-Cola Akademi Ligleri'nde görev yapan antrenörlerin psikolojik ve pedagojik gelişimine yönelik hazırlanan Akademi Ligleri Çalıştırıcı Se

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2008 yılından bu yana Coca-Cola Akademi Ligleri'nde görev yapan antrenörlerin psikolojik ve pedagojik gelişimine yönelik hazırlanan Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı, Adana'da düzenlenen eğitim ile sona erdi.
Futbol Gelişim Direktörlüğü Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan'ın koordinasyonunu üstlendiği programın 2012'deki diğer etapları Ankara, İstanbul ve İzmir'de gerçekleştirilmişti. Bu yılki organizasyonun önemli bir özelliği; Eser Özaltındere tarafından hazırlanan kaleci antrenörlerine yönelik eğitim programı oldu.
Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı'nda Eser Özaltındere, Coşkun Süer, Muammer Birdal, Atilla Yüce, Tuna Güneysu, Ramazan Torunoğlu, U15 Kız Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör, Doç. Dr. Ümit Kesim, Dr. Ceren Tokdemir, Dr. Fatih Dervent, Yrd. Doç. Mehmet Özçağlayan, Uzman Psikolog Arda Coşkun teorik ve pratik eğitimler verdi.
Programa 117 antrenör, 56 kaleci antrenörü olmak üzere toplam 173 çalıştırıcı katıldı.
(RFK-RFK-S)

21.12.2012 16:32:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT