1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "ak Sakallı Dede" Serbest Bırakıldı

"ak Sakallı Dede" Serbest Bırakıldı

ak Sakallı Dede Serbest Bırakıldı
A+A-

İstanbul Narkotik Polisi'nin yaptığı operasyonda gözaltına alınan Leyla ile Mecnun dizisinin "Ak Sakallı Dede"si Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Engür

İstanbul Narkotik Polisi'nin yaptığı operasyonda gözaltına alınan Leyla ile Mecnun dizisinin "Ak Sakallı Dede"si Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Engür adliye çıkışında "adalet yerini buldu" dedi.
İstanbul Narkotik Polisinin yaptığı operasyonda aralarında gözaltına alınan ve aralarında ünlü oyuncu Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün de bulunduğu 19 şüpheli sabah saatlerinde Çağlayan Adliyesi'ne sevk edildi. Terörle Mücadele Kanunu'na göre görevlendirilmiş savcılıkta sorgulanan şüphelilerden 16'sı tutuklanmaları talebiyle nöbetçi özgürlük hakimliğine sevk edildi. Savcılık sorgularının ardından oyuncu Köksal Engür, eşi Jale Engür ve Gökhan Aytemur serbest bırakıldı.
Evinde 1 kiloyu aşkın uyuşturucu ve hassas terazi bulunduğu öğrenilen Köksal Engür'ün savcılık sorgusunda 'uyuşturucu içmek için aldığını, kimseye uyuşturucu satmadığını' söylediği öğrenildi.
Serbest kalan Engür ile eşi birlikte adliyeden ayrıldı. Köksal Engür çıkışta gazetecilere, "Adalet yerini buldu. Sizin yaptığınız haberlerin yanlış olduğunu adalet tespit attı. Sizi kınıyorum" diye konuştu.
Engür basın mensuplarının 'içici olduğunuzu itiraf etmişsiniz, evinizde ele geçen esrar maddesine ilişkin ne diyeceksiniz' şeklindeki soruları ise yanıtlamadan kendisini bekleyen araca binerek adliyeden ayrıldı.
(YM-ÖFA-AŞ-Y)

10.12.2012 18:04:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT