1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti'ye Gönül Verenler Kahvaltıda Buluştu

Ak Parti'ye Gönül Verenler Kahvaltıda Buluştu

Ak Partiye Gönül Verenler Kahvaltıda Buluştu
A+A-

AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesi ve devamında cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hem Türkiye'de hem de Tokat'ta iyi bir başarıyı elde etmenin gayreti içerisinde olacakl

AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesi ve devamında cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hem Türkiye'de hem de Tokat'ta iyi bir başarıyı elde etmenin gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.
Tower Otel'de AK Parti il başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda partinin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan eski il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yemekte bir araya geldi. Programda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, bu tür birlik ve beraberlik programlarının artarak devam edeceğini söyledi. AK Partiye gönül vererek emek sarf edenlerle birlikte olmanın huzurunu yaşadığını belirten Başkan Eroğlu, "AK Parti'nin hem Türkiye'de hem de Tokat'ta destan yazmasında hepinizin büyük gayretleri oldu. Büyük ustamız Başbakanımızın muhakkak ki halka nezrinde imajı, itibari muhakkak ki çok önemli ama sizin o destek ve gayreti teşkilatlarımızın milletle iç içe olması olmasaydı eminim ki bu başarılar bu denli bu derece iyi seviyede olmazdı. Bu noktada da önümüzdeki süreçte de çok önemli günler Türkiye'yi bekliyor. Bugün Türkiye, dünyanın gözbebeği oldu. Nerde ne olsa 'Türkiye ne der' diyen bir duruma gelmişiz. İnşallah bunun devamı hem Türkiye hem İslam coğrafyası hem de dünya için önemli. Hepimiz bunun bilincindeyiz. Bu bilinç şevk ve aşkla sizlerinde destekleri ile hem yaklaşan yerel seçimler öncesinde hem devamında cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hem Türkiye'de hem de Tokat'ımızda iyi bir başarıyı elde etmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu konuda sizlere büyük görev düşüyor" diye konuştu.
(Nİ-SLH-Y)

26.01.2013 11:02:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT