1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'liler Yaşlıların Doğum Gününü Kutlamasına Katıldı

Ak Parti'liler Yaşlıların Doğum Gününü Kutlamasına Katıldı

Ak Partililer Yaşlıların Doğum Gününü Kutlamasına Katıldı
A+A-

Adana Huzurevi sakinlerinin doğum günü kutlamalarına katılan AK Parti Adana Yaşlılar Koordinasyon Merkezi (YKM) Başkanı Cumali Alpboğa ve yardımcısı Aysel Keskin, yaşlıların mutlu anlarına eşlik ettil

Adana Huzurevi sakinlerinin doğum günü kutlamalarına katılan AK Parti Adana Yaşlılar Koordinasyon Merkezi (YKM) Başkanı Cumali Alpboğa ve yardımcısı Aysel Keskin, yaşlıların mutlu anlarına eşlik ettiler.
Adana Huzurevi Müdiresi Nurdan Avcı ve diğer yetkililerin organize ettiği doğum günü kutlamalarında, Huzurevi sakinleri, davetliler ve personel Çukurova Belediyesi Türk Halk Müziği korosunun söylediği türkülerle eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Her ay tertip edilen bu kutlamalara katılıp yaşlılarla hoşça vakit geçirdiklerini belirten Cumali Alpboğa, Huzurevi sakinlerinin sevinçli ve neşeli hallerine ortak olduklarını, bundan sonraki kutlamalara da mümkün olduğunca katılarak yaşlıları yalnız bırakmayacaklarını söyledi.
Huzurevi sakinleriyle birlikte pasta kesen AK Partililer, yanlarında getirdikleri gülleri de dağıtarak yaşlılarla tek tek ilgilendiler.
(ADN-Y)

05.12.2012 15:59:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT