1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partililer Danışma Meclisinde Buluştu

Ak Partililer Danışma Meclisinde Buluştu

Ak Partililer Danışma Meclisinde Buluştu
A+A-

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi yoğun katılımla gerçekleşti. Adapazarı Kültür Merkezi (AKM)'nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Sakarya Milletveki

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi yoğun katılımla gerçekleşti.
Adapazarı Kültür Merkezi (AKM)'nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli, Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün ve Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım ve çok sayıda partili katıldı.
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak yaptığı açılış konuşması ile partinin bugüne kadar ülkenin kalkınmasına yaptığı hizmetlerden bahsederek her geçen gün AK Parti'nin daha da büyümeye devam ettiğini belirtti.
İlçe Danışmada AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ile Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de birer konuşma yaptılar. İlçe Danışma Meclisi daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
(SC-İÇ)

03.02.2013 10:10:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT