1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'li Yurttaş'tan Esnaf Ziyareti

Ak Parti'li Yurttaş'tan Esnaf Ziyareti

Ak Partili Yurttaştan Esnaf Ziyareti
A+A-

AK Parti Manisa Milletvekili Yurttaş, Kula ilçesinde esnaf ziyaretleri yaptı. Yurttaş'ın ziyaretlerine, AK Parti İlçe Başkanı Nejat Gülmez ile yönetim kurulu üyeleri de katıldı. AK Parti Milletvekil

AK Parti Manisa Milletvekili Yurttaş, Kula ilçesinde esnaf ziyaretleri yaptı.
Yurttaş'ın ziyaretlerine, AK Parti İlçe Başkanı Nejat Gülmez ile yönetim kurulu üyeleri de katıldı. AK Parti Milletvekili Yurttaş, her zaman vatandaşın sorunlarıyla ilgili olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Meclis çalışmalarımızın dışında vakit buldukça halkımızı işyerlerinde ve evlerinde ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Bizler aldığımız oylarla değil kazandığımız gönüllerle gurur duyan bir iktidarız. Halkımızın içinde olmaya ve onların isteklerine kulak vermeye gayret ediyoruz. Biz insanımızı seçimden seçime değil, sürekli hatırlayan ve onlarla birlikte olmaktan mutluluk duyan bir partinin mensuplarıyız. AK Parti'nin milletvekili olarak insanlarımızın arasında bulunmaktan huzur duyuyorum. Biz insanımız için hizmet etmeye çalışıyoruz. Esnafımızı ziyaret ediyoruz, hasta ziyaretlerinde bulunuyoruz, kahvehanelerde halkımızla sohbet ediyoruz."
Ziyaretler sırasında bir fırının önünde duran Yurttaş, ekmek israfını önlemek için herkesin ihtiyacı kadar almasını ve ekmeği iyi değerlendirmesini söyledi. Muzaffer Yurttaş, "Ecdadımız zengin de olsa, fakir de olsa ekmeğe bir sarf malzemesi olarak değil, bir nimet olarak bakmıştır. Bir milletin refah düzeyi sadece ürettiği ve tükettiği ile ölçülemez. Refah ve kalkınma, bedenin ihtiyaçları kadar ruhun ihtiyaçlarının da karşılanması ile olur. Edebini, kutsallarını muhafaza etmesiyle olur" dedi.
(HY-ERG-Y)

28.01.2013 09:55:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT