1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'li Yurttaş Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni Ziyaret Etti

Ak Parti'li Yurttaş Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni Ziyaret Etti

Ak Partili Yurttaş Sarıgöl Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek hastaneyi gezen Muzaffer Yurttaş, Başhek

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Sarıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek hastaneyi gezen Muzaffer Yurttaş, Başhekim Op. Dr. Mehmet Karaduman'dan hastane hakkında bilgi aldı. Sarıgöl Devlet Hastanesi'nin fizik yapısının çok iyi olduğunu dile getiren Muzaffer Yurttaş, "Sarıgöl Devlet Hastanesi'ne çocuk uzmanı atandı ve göreve başladı. Önümüzdeki günlerde de kadın-doğum Uzmanı göreve başlayacak. Böylelikle ilçe vatandaşları çevre ilçelere zorunlu olmadıkça gitmeyeceklerdir.'' dedi.
AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa Devlet Hastanesi'nde çok sayıda uzman doktor bulunduğunu belirterek, ''Sarıgöl, Demirci, Selendi ve Kırkağaç ilçelerimizde uzman sıkıntısı var. Bunları biliyoruz. Şimdi bu hastanelerimize artık Manisa İl Hastaneler Birliği tarafından öncelikle atamalar yapılacak. Ayrıca bu ilçelerimizin eksik olan araç ve gereçleri de öncelikle yapılacaktır. Biz istiyoruz ki, söz konusu olan ilçelere atanacak olan doktorlarımız kalıcı olsunlar ve hastaya ve hastaneye hizmet versinler istiyoruz. Kalıcı olmayan doktorlar ise sadece poliklinik hizmeti vermekte hasta yatırmıyorlar.''dedi.
(VS-ÖND-Y)

01.02.2013 17:36:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT