1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Partili Vekillerden Esnaf Ziyareti

AK Partili Vekillerden Esnaf Ziyareti

AK Partili Vekillerden Esnaf Ziyareti
A+A-

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) tatile girmesinin ardından AK Parti Van milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftci ve Mustafa Bilici ile İl Başkanı Zahir Soğanda, esnaf ziyaretlerine başladı.


Adalet ve Kalkınma Partisi Van milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftci ve Mustafa Bilici ile İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ve yönetim kurulu üyeleri, Hz. Ömer Camii Pasajı ve Sıhke Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ettiler. Belli bir program dahilinde esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Partili vekiller ve İl Başkanı Soğanda, esnaflarla yaptıkları görüşmelerde hem hükümetin icraatlarını anlatılar hem de esnafın sorun ve sıkıntılarını dinlediler. AK Parti hükümetinin göreve gelmeden önce ülkenin sıkıntılarını çok iyi bildiğini ve analiz ettiğini ifade eden Milletvekili Burhan Kayatürk, hükümete geldiklerinde ise yapılan bu analizler doğrultusunda, doğru ve yerinde projeler üreterek problemleri çözüme kavuşturduklarını söyledi. Van'daki mevcut sıkıntıların da zamanla aşılacağını dile getiren Kayatürk, AK Parti hükümetinin şimdiye kadar yaptığı başarılı çalışmaların bunun en büyük garantisi olduğunu söyledi.


Milletvekili Çiftci ise, AK Parti hükümetinin vatandaşın kendisine duyduğu güveni boşa çıkarmadığını kaydederek, "Halkımızdan aldığımız güç sayesinde daha başarılı işler yapıyoruz. Çünkü vatandaşımızın, hükümetimizin samimiyetinden şüphesi yok. Böyle olunca daha önceleri hayal olarak görülen birçok projeyi gerçeğe dönüştürüyoruz" diye konuştu.


Milletvekili Bilici de, AK Partinin 4 milletvekili ve il yönetimi ile birlikte esnafların her daim yanlarında olduklarını ifade ederek, vatandaşın her türlü sorun ve sıkıntılarıyla hemhal olduklarını belirtti. Çözüm süreci ile ilgili de konuşan Milletvekili Bilici, Van halkının çözüm sürecini desteklediğini ve çözüm sürecinin de halkın desteği ve hükümetin kararlılığıyla emin adımlarla nihayete ereceğini ifade etti.
AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ise, esnaf ziyaretinde kendilerine gösterilen ilgiyi karşılıksız bırakmadıklarını ifade ederek, esnafın problemlerini dinlediklerini vurguladı. Başkan Soğanda, ''Esnafımızın bazı sorunları bulunuyor. Bu sıkıntıları elbirliğiyle aşacağımıza inanıyorum. Milletvekillerimiz ile bu sorunlar üzerinde çalışmalarımızı yürütüyor, gerekli mercilerle görüşerek, çözüm aşamasında yardımcı oluyoruz'' dedi.

httpwww.wanhaber.comdnews55136.jpg.jpg


Esnaflar ise, “Vekillerimizi ve AK Parti yöneticilerimizi burada görmek bizi çok onurlandırdı. Vekillerimiz, bizleri ziyaret ederek sıkıntılarımızın olup olmadığı konusunda bilgiler aldılar. Gerçekleştirdikleri bu ziyaretten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

1 Yorum