Warning: file_put_contents(/home/wanhaber/public_html/d/cache/xWH835e4f5a5707e0ab0ea1564c606b0c16): failed to open stream: Read-only file system in /home/wanhaber/public_html/lib/CM/CM_cache.php on line 0
  1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Ulupınar, Dhm Teftiş Kurulu Başkanı Salman'ı Ziyaret Etti

Ak Partili Ulupınar, Dhm Teftiş Kurulu Başkanı Salman'ı Ziyaret Etti

Ak Partili Ulupınar, Dhm Teftiş Kurulu Başkanı Salmanı Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devlet Hava Meydanları (DHM) Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Ekrem Salman'ı makamında ziyaret etti. Özcan Ulupınar ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devlet Hava Meydanları (DHM) Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Ekrem Salman'ı makamında ziyaret etti.
Özcan Ulupınar ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "Devlet Hava Meydanları Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Ekrem Salman'a nezaket ziyaretinde bulundum. Kendisi Devrekli hemşehrimiz ve büyüğümüzdür. Zonguldaklı hemşehrilerimizin devletimizin kurumlarında üst makamlarda görev yapıyor olmaları hepimiz için gurur vericidir. Başkanımı kutluyor ve görevinde başarılar diliyorum. Daha birçok hemşehrimizi güzel yerlerde görmek ve başarılı çalışmalara imza atmalarını temenni ediyorum "dedi.
Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Ekrem Salman ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ve birlikte ilimiz ve ilçemiz için çalışacaklarını belirtti.
(FE-ÖA)

04.01.2013 15:03:57 TSI


Warning: file_put_contents(/home/wanhaber/public_html/d/cache/xWHa4e4d44ab404b20aaad23854d404650c): failed to open stream: Read-only file system in /home/wanhaber/public_html/lib/CM/CM_cache.php on line 0
A+A-

HABERE YORUM KAT