1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Partili Türkmenoğlu Esnaf Ziyaretinde

AK Partili Türkmenoğlu Esnaf Ziyaretinde

AK Partili Türkmenoğlu Esnaf Ziyaretinde
A+A-

AK Parti İpekyolu ilçe teşkilatı 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.


WanHaber.com - Haber Merkezi

AK Parti 23. dönem Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu ve AK Parti İpekyolu İlçe teşkilatı, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Esnaflarla bir süre sohbet eden Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin  önemli olduğuna vurgu yaparak 12 yılda yapılan hizmetlere değindi. Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgi ve birikimine ihtiyacı olduğunu belirten Türkmenoğlu: "Türkiye ve Van halkına 12 yıldır hizmet eden Başbakanımıza vefa borcumuzun ödenmesi için ilk turda seçilmesini arzu ediyoruz. İlk kez halkın seçeceği bir cumhurbaşkanı olmak ve o makamın hakkını vermek önemlidir. Bu nedenle ülkemizi karanlık bir çukurdan aydınlığı çıkaran, Türkiye'yi dünyanın güçlü bir ülkesi haline getiren ve güçlü bir lider olan Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemiz için mutlak bir değerdir, bu değerlere sahip çıkmalıyız çünkü bu değerler kolay yetişmiyor. Bugün bu değere millet olarak sahip çıkıp ilk turda Cumhurbaşkanımızı seçmeliyiz. Sosyal, Ekonomik, Sağlık, Eğitim, Ulaştırma vb. alanlarda yatırımlar yapan ve ayrıca Deprem anı ve sonrası yeni bir Van şehri oluşturan liderimize bizim bir vefa borcumuz var. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun partiler üstü olan bu seçimde Cumhurbaşkanı  adayımıza destek olup vefa borcunu ödememiz gerektiği inancını taşıyorum ve bu inançla seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz." dedi.

Esnaf ziyareti Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Olan Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyon belgeseli kitapçıklarının dağıtılmasıyla son buldu.

A+A-

HABERE YORUM KAT