1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK Partili Şentop Van'daki STK'larla Bir Araya Geldi

AK Partili Şentop Van'daki STK'larla Bir Araya Geldi

AK Partili Şentop Van'daki STK'larla Bir Araya Geldi
A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Van’daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Birlik Vakfı Van Şubesi'nde bir araya geldi.


AK Parti 6. Bölge Seçim İşleri Toplantısı’na katılmak üzere Van’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, ilde hizmet veren sivil toplum kuruluşlarıyla (STK) Birlik Vakfı Van Şubesi'nde bir araya geldi. Birlik Vakfı Van Şube Başkanı Rasim Aslan, AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ve partililerin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Mustafa Şentop, bir ilin gelişmişliğinin ve modernleşmesinin en önemli etkenlerinden birinin STK’lar olduğunu söyledi. AK Parti iktidarı olarak her ildeki sivil toplum kuruluşlarıyla her fırsatta bir araya geldiklerini ifade eden Şentop, STK temsilcilerinin teker teker sorun ve sıkıntılarını dinledi.


Birlik Vakfı Van Şube Başkanı Rasim Aslan'ın organize ettiği toplantıda Van ile ilgili önemli konular görüşülürken, toplantı daha sonra basına kapalı bir şekilde devam etti.

A+A-

HABERE YORUM KAT