1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK Partili Prof'tan şaşırttı!

AK Partili Prof'tan şaşırttı!

AK Partili Prof'tan şaşırttı!
A+A-

Bugün Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinin yaptığı sınava sürpriz bir isim girdi.Ak Parti'nin Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, bugün Konya'nın Ereğli ilçesinde vize sınavlarına girdi.

Bugün Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinin yaptığı sınava sürpriz bir isim girdi.Ak Parti'nin  Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, bugün Konya'nın Ereğli ilçesinde vize sınavlarına girdi.


Adalet Meslek Yüksekokulu Açıköğretimden başlayarak dikey geçiş sınavları ile Hukuk Fakültesi okumayı planlayan Zorlu, iddialıolduğunu ve okulu 4sene içerisinde bitrmeyi düşündüğünü söyledi.

Okumanın yaşı olmadığını dile getirerek yaşıtlarını okumaya davet eden Milletvekili Zorlu, bu sınavların Ereğli'de ilkkez yapıldığını ve kendisininde ilkkez yapılan bu sınavlara katıldığını belirtti. 


Açıköğretim Fakültesi sınavının Ereğli'de yapılmasının maddi ve manevianlamda büyük bir kazanç sağladığını anltan Zorlu, yaklaşık 2 saat boyunca sınavda kaldı. Ereğli'de sınava bin 650 öğrenci katıldı.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT