1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'li Milletvekili Akın, Darende'yi Ziyaret Etti

Ak Parti'li Milletvekili Akın, Darende'yi Ziyaret Etti

Ak Partili Milletvekili Akın, Darendeyi Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, "Güncel kamuoyu araştırmaları halkımızın yüzde 55'inin partimize teveccüh ettiğini göstermektedir" dedi. AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Darende

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, "Güncel kamuoyu araştırmaları halkımızın yüzde 55'inin partimize teveccüh ettiğini göstermektedir" dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Darende ilçesi ile beldelerini ziyaret etti. Aşağıulupınar, Balaban ve Ayvalı beldelerini ziyaret eden ve halkın sorunlarını dinleyen Akın, Balaban beldesinde AK Parti Belde Başkanı Durdu Dizdar'ın babasının cenaze törenine de katıldı. Ziyarette AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ve diğer yöneticiler, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, AK Parti Darende İlçe Yönetimi, belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri katıldı.
Akın, "Bugün Darende'mizi ve beldelerimizi ziyaret etmek üzere geldik. Halkımızı dinledik, büyük bir heyecanla arkadaşlarımız bizleri misafir ettiler, taleplerini bizimle paylaştılar ancak partimize hemşerilerimizin göstermiş olduğu alaka ilgi sevgi her türlü memnuniyetin ötesinde. Problemlerinin bu dönemde 10 yıl içerisinde süratle çözülmekte olduğunu ifade ettiler. Bu işler gönül işidir, inanç işidir, bir sevda işidir. Burada gerek teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımız, gerek partimize gönül vermiş vatandaşlarımız ve biz milletvekilleri bütün arkadaşlarımızla birlikte, Başbakanımızla birlikte ülkemize, insanımıza hizmet anlayışı içerisinde siyaset yapmaktayız. Halkımız bize gösterdikleri teveccüh ile bizlerin yanında olduğunu göstermekte her geçen seçimde oyumuzu artırarak yeni seçimlere hazırlanıyoruz. Güncel kamuoyu araştırmaları halkımızın yüzde 55' inin partimize teveccüh ettiğini göstermektedir. Türkiye'mizi AK Parti anlayışıyla inşallah çok daha müreffeh günlere taşıyacağız" dedi.
(İHU-Y)

18.02.2013 12:53:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT