1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK PARTİLİ KOÇ'TAN VAN TSO'YA ZİYARET

AK PARTİLİ KOÇ'TAN VAN TSO'YA ZİYARET

AK PARTİLİ KOÇ'TAN VAN TSO'YA ZİYARET
A+A-

Ak parti Edremit İlçe Belediye Başkan Adayı İbrahim KOÇ ve beraberindeki heyet Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva yerel seçimleri çok önemsediklerini söyleyerek “Başkanlara çok büyük görevler düşüyor. İyi bir başkan olabilmek için önce o ili, o bölgeyi önemsemek ve sevmek lazım. Siz bir yeri sevmiyorsanız orada başarılı olmanız mümkün değildir. Sevmek başarıyı beraberinde getirir ve sorunları kısa sürede çözmenizi sağlar.  Biz farklı anlayışta birçok kesimi bu çatı altında birleştiriyoruz. Seçim zamanında da söylemiştik Van için ideolojik düşünmüyoruz. Seçimlerden önce bize yapamazsınız dedikleri her şeyi yaptık. Çünkü biz Van’ı seviyoruz. Bizim insanımız yoksul arkamızı dönmememiz gerekir. Tabi bu konuda deneyimlerimizi sizinle paylaşırız. Burada önemli olan Van için bir şeyler yapmaktır” dedi. Başkan Takva son olarak Ak parti Edremit İlçe Belediye Başkan Adayı İbrahim KOÇ’a başarılar diledi. 

Ak parti Edremit İlçe Belediye Başkan Adayı İbrahim KOÇ Van TSO’nun deneyimlerinden yararlanmak istediğini dile getirdi. Koç “ Van’ın gözbebeği olan Edremit’e çevre kirliliği çok fazla. Göl ve göl kıyısı temizlenmiyor. İnsanların huzur içerisinde oturabileceği bir alan yok. Bizim Edremit için düşündüğümüz çok güzel projelerimiz var. Yapılması gerekenleri faaliyete geçireceğiz. ‘Sizinle ne yapabiliriz?’ bu konuda fikrinizi alacağız. Van TSO’ dan bilgi ve destek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

A+A-

HABERE YORUM KAT