1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Partili Koç Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Partili Koç Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Partili Koç Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor
A+A-

AK Parti Belediye Başkan Adayı Koç, bugün de Esentepe (Kiracı Konutları) ile Erdemkent (eski TOKİ) ve Erenkent (yeni TOKİ) mahallelerinde düzenlenen ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Van Edremit Belediye Başkan Adayı İbrahim Koç, seçim çalışmaları kapsamında gündüzleri esnaf, sivil toplum örgütleri, dernek ve kurum yetkililerini ziyaret ederken, akşamları ise mahallelerde ev toplantılarına katılıyor. 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Koç, bugün de Esentepe (Kiracı Konutları) ile Erdemkent (eski TOKİ) ve Erenkent (yeni TOKİ) mahallelerinde düzenlenen ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda projelerini anlatan Koç, Edremit’in geleceğine yön verecek projelerin yanı sıra temizliğine ve doğal dokusunun korunmasına da önem vereceklerini söyledi. Edremit’in yeşilini koruyacakları gibi yeni yerleşim alanları olan TOKİ konutlarının bulunduğu bölgelerde de ‘Yeşil Kuşak Projesi’ni hayata geçireceklerini ifade etti.

Seçilmesi halinde TOKİ konutlarının bulunduğu Erdemkent, Erenkent ve Esentepe mahallelerinde düğün, nişan, taziye ve toplantı gibi etkinliklerin yapılabileceği ‘Mahalle Evleri Projesi’ni hayat geçirecekleri müjdesini de veren Edremit Belediye Başkan Adayı İbrahim Koç, TOKİ’lerin en büyük sorunlarından olan ulaşım, çöplerin zamanında toplanamaması gibi sorunların ise en kısa zamanda çözeceklerini vurguladı.

Gittiği her evde büyükler kadar çocuklarla da ilgilenen Koç, yaptıkları ev toplantılarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Gerçekleşen ev ziyaretlerine Koç’a, belediye meclis adayları ve partililer de eşlik ediyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT