1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Kadınlardan Sel Mağduru Aileye Yardım

Ak Partili Kadınlardan Sel Mağduru Aileye Yardım

Ak Partili Kadınlardan Sel Mağduru Aileye Yardım
A+A-

Adana'da yağmurdan dolayı evlerini su basan bir ailenin yardımına Adalet ve Kalkınma Partili (AK Parti) kadınlar yetişti. Merkez Seyhan ilçesine bağlı Sarıhamzalı Mahallesi'nde bir eve, yağmur sula

Adana'da yağmurdan dolayı evlerini su basan bir ailenin yardımına Adalet ve Kalkınma Partili (AK Parti) kadınlar yetişti.
Merkez Seyhan ilçesine bağlı Sarıhamzalı Mahallesi'nde bir eve, yağmur suları doldu. 5 çocukları bulunan sel mağduru aileye ulaşan AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Torun ve partililer, yardım çalışması başlattı.
Tek odalı evlerini bastığı için çoğu eşyalarını kaybeden ve yaşama olanakları kısıtlanan aileye öncelikle yüksek temelli bir ev inşa edilirken, evin içinde ihtiyaç duyulan eşyaların temini sağlandı.
Evin pencereleri, kapıları, koltuk takımı, soba, yatak, battaniye, halı, perdeler, mutfak eşyaları ve gıda ihtiyaçları hayırsever iş adamlarınca karşılanırken, kömür ve yakacak malzemeleri ise Seyhan Belediyesi tarafından temin edildi.
(SZP-AKL-Y)

30.01.2013 15:27:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT