1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ak Partili Kadınlardan 'Kutlu Doğum' Etkinliği

Ak Partili Kadınlardan 'Kutlu Doğum' Etkinliği

Ak Partili Kadınlardan Kutlu Doğum Etkinliği
A+A-

AK Parti Van Kadın Kolları Başkanlığı, Gevaş İlçe Kadın Kolları ile birlikte 'Kutlu Doğum Haftası' kapsamında bir program düzenlediler. AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanlığı ile Gevaş İlçe Kadın

AK Parti Van Kadın Kolları Başkanlığı, Gevaş İlçe Kadın Kolları ile birlikte 'Kutlu Doğum Haftası' kapsamında bir program düzenlediler.
AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanlığı ile Gevaş İlçe Kadın Kollarının düzenlediği Kutlu Doğum Haftası programında bir araya gelen kadınlar, programa katılan ilahiyatçı bayan hocaların konuşmaları ve diğer etkinliklerin sunulduğu programı ilgiyle izlediler. Peygamber Efendimizin (S.A.V) hayatını ve ahlakını anlatan konuşmacılar, bugün aile içerisindeki çatırdamalardan, eğlence, zevk ve sefaya dalıp ebedi hayatın unutulmasına kadar nice hayatların hiç uğruna karartılmasına karşılık, bu yaraların tek ilacının O\'nu tanımaktan ve yaşadığı hayatı örnek almaktan geçtiği söylediler. Bu sebeplerden ötürü Kutlu Doğum Haftası gibi önemli zaman dilimlerinin fırsata çevrilmesi, O\'nun tanıması, anlaşılmalı ve O\'nun gibi yaşayıp yaşatılması konularına değinilen programda, konuşmacı ilahiyatçı bayan hocalar ilahi ve şiirler okunarak Peygamber Efendimizi (S.A.V) salavat getirdiler.
A+A-

HABERE YORUM KAT