1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Kadınlar Eğlendi

Ak Partili Kadınlar Eğlendi

Ak Partili Kadınlar Eğlendi
A+A-

AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı, düzenlediği programda mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek eğlenip, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kentte bir restaurantta düzenlenen programa AK

AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı, düzenlediği programda mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek eğlenip, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Kentte bir restaurantta düzenlenen programa AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, il kadın kolları yöneticileri, kadın kolları mahalle teşkilatları yöneticileri ve davetliler katıldı. Programda konuşan Sivas İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, 2013 yılının ilk toplantısında mahalle teşkilatları ile bir araya geldiklerini ifade ederek: "2013 yılı bizim için yoğun geçecek. Performansımızı 2'ye 3'e katlayacağız. Çok çalışacağız. 2012 yılında çok güzel şeyler yaptık. Bundan sonra da güzel birlikteliklerimiz, güzel programlarımız olacak" dedi.
Konuşmaların ardından sinevizyon gösterisini izleyen kadınlar; çeşitli hediye çekilişleri yaparak, canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.
(TB-AÖ-Y)

07.01.2013 11:38:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT