1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'li Hüseyin Güzel Belediye Hizmetlerini İnceledi- Ak Partili Hüseyin Güzel:

Ak Parti'li Hüseyin Güzel Belediye Hizmetlerini İnceledi- Ak Partili Hüseyin Güzel:

Ak Partili Hüseyin Güzel Belediye Hizmetlerini İnceledi- Ak Partili Hüseyin Güzel:
A+A-

EMİTT fuarı için İstanbul'a giden Başkan Saatcı, makamını Belediye Meclis üyesi Hüseyin Güzel'e bıraktı. Başkan vekili Hüseyin Güzel Fethiye Belediyesinin sürdürdüğü çalışmaları incelemek için a

EMİTT fuarı için İstanbul'a giden Başkan Saatcı, makamını Belediye Meclis üyesi Hüseyin Güzel'e bıraktı.
Başkan vekili Hüseyin Güzel Fethiye Belediyesinin sürdürdüğü çalışmaları incelemek için arazi gezisine çıktı. 15 mahallede alt ve üst yapı, sosyal ve park projelerini yerinde inceleyen Hüseyin Güzel, "Fethiye'nin neredeyse her yerinde bir çalışma var. Güzel işler ve güzel hizmetler yapılmış. Yapanlardan Allah razı olsun" dedi.
Fethiye'nin tanıtımı açısından büyük önem arz eden EMİTT Fuarına katılmak için İstanbul'a giden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, vekili olarak Belediye Meclis üyesi Hüseyin Güzel'e bırakmıştı. Bu kapsamda Başkan vekili Hüseyin Güzel beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ile birlikte belediye hizmetlerini incelemek için araziye çıktı. Taşyaka Mahallesi'nde süren yağmur drenaj çalışmaları, Trafik Eğitim Parkı, Alt yapısı tamamlanıp, üst yapısı bitmek üzere olan Yeni Mahalle, Çatalarık, FESKİ şantiyesi ve 3. Etap Sahil Bandını gezen Vekil Güzel çalışmaları gazetecilere değerlendirdi.
Kendisinin de bilmediği birçok çalışmanın olduğunu arazi gezisi sırasında Vekil Hüseyin Güzel gazetecilere yaptığı değerlendirmede, "Gözün gördüğünü akılda değerlendiriyor. Çalışmalar gayet başarılı. Burası gecekondu bölgesi olarak bilinen bir bölge. Çok güzel hizmetler yapılmış ve devam ediyor. Güzel Fethiye'ye güzel hizmetler yakışıyor. Yapanlardan Allah razı olsun. Hizmeti bizzat fiilen yürütenlerden Allah razı olsun. Fethiye'nin neredeyse her yerinde bir çalışma var. Hıdırlık'ta, Taşyaka'da, Menteşeoğlu'unda, Çatalarık ve Yenimahalle'de hizmetler sürüyor. Güzel işler ve güzel hizmetler yapılmış. Vatandaşların istifade edebileceği spor aletleri parklara koyulmuş" şeklinde konuştu.
(MB-İK)

26.01.2013 09:52:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT