1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Heyetten Nkü'ye Ziyaret

Ak Partili Heyetten Nkü'ye Ziyaret

Ak Partili Heyetten Nküye Ziyaret
A+A-

Tekirdağ Milletvekili Ziayeddin Akbulut ve beraberindeki heyet, Namık Kemal Üniversitesi'ni ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, heyete üniversiteyi gezdirerek yatırımlar konusunda bilgi verdi

Tekirdağ Milletvekili Ziayeddin Akbulut ve beraberindeki heyet, Namık Kemal Üniversitesi'ni ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, heyete üniversiteyi gezdirerek yatırımlar konusunda bilgi verdi.
Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Tambur ve beraberindeki heyetle NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'i makamında ziyaret etti. Rektör Şimşek heyete üniversite hakkında bilgi verdi. Heyetle birlikte üniversiteyi gezen Rektör, heyeti devam eden ve başlayacak yatırımlarla ilgili bilgilendirdi.
Namık Kemal Üniversitesi'nin hızla büyüdüğünü ifade eden Milletvekili Akbulut, "Bugün ki gezimizde üniversitemizin hızla büyüdüğünü gördük. Hükümetimiz destekleri ile üniversitemiz Tekirdağ'ın parlayan yıldızı oluyor. Çalışkan rektörümüz sayesinde üniversitemiz hızla büyüyor. Hükümet olarak Tekirdağ'a hizmetlerimiz durmak bilmiyor. Tekirdağ'ın layık olduğu noktaya ulaşması için canla başla çalışıyoruz." dedi.

05.02.2013 08:48:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT