1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Hanımlar Yaşlıların Yanında

Ak Partili Hanımlar Yaşlıların Yanında

Ak Partili Hanımlar Yaşlıların Yanında
A+A-

AK Partili hanımlar, yaşlıları yalnız bırakmıyor. AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yaşlılar Koordinasyon Merkezi başkan ve komisyon üyeleri köy ziyaretinde bulunup yaşlı vatandaşları dinledi. AK Pa

AK Partili hanımlar, yaşlıları yalnız bırakmıyor. AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yaşlılar Koordinasyon Merkezi başkan ve komisyon üyeleri köy ziyaretinde bulunup yaşlı vatandaşları dinledi.
AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yaşlılar Koordinasyon Merkezi başkanı Yasemin Akkol, beraberinde koordinasyon merkezinin üyeleri Vesile Güler, Ayten Çakır, Gamze Kızılgül, Asiye İnan ile İGM üyesi Türkan Buğra ile birlikte il merkezine bağlı Kabaklı köyünü ziyaret etti. AK Kadınlar köyde bulunan yaşlıları evlerinde ziyaret etti, gönüllerini alıp sohbet ettiler. Yasemin Akkol, AK Parti Hükumetinin sosyal politikalarını anlatıp, yaşlı vatandaşlara kazandıkları haklar ile ilgili bilgiler verdi. AK Parti Yaşlılar Koordinasyon Merkezi başkan ve üyeleri, köy muhtarının evinde köyde yaşayan diğer bayanlarla bir toplantı yaptılar. AK Partili hanımlar, toplumdaki sosyal bağları güçlendirmek, kardeşlik bağlarını pekiştirmek amacıyla yaşlıların unutulmaması ve her daim yanlarında bulunmak için bu ziyaretleri belli aralıklarla sürekli hale getireceklerini dile getirdiler.
(YU)

29.01.2013 17:17:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT