1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'li Erdem; "sayın Tezcan Bizi İzlemeye Devam Edin"

Ak Parti'li Erdem; "sayın Tezcan Bizi İzlemeye Devam Edin"

Ak Partili Erdem; sayın Tezcan Bizi İzlemeye Devam Edin
A+A-

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "Ben Aydınlılar adına eleştirilerimi artırarak sürdüreceğim" dedi. AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı açıklamada; "Sayın Bülent Tezcan'a 22

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "Ben Aydınlılar adına eleştirilerimi artırarak sürdüreceğim" dedi.
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı açıklamada; "Sayın Bülent Tezcan'a 22 Aralık 2012 Cumartesi günü yaptığımız basın açıklamasında sormuştuk. Star Gazetesi'nde çıkan belgeler ve haber doğrultusunda Sn Çevik Bir'den talimat aldı mı diye. Ancak; Sayın Tezcan bu konuya bir cevap vermedi. O günden bu güne sessiz kalmayı yeğledi.Eğer cevap verseydi ve kesinlikle talimat almadım demiş olsaydı biz de ona göre tavrımızı belirlerdik. Biz sükut ikrardan gelir diye algıladık. Şimdi Sayın Osman Aydın'ın 'Darbesever' anlayışı içerisinde yaptığı konuşma ortaya çıkınca Sayın Tezcan'ın olayını hatırladık. Biz hayatımız boyunca doğru ve hak bildiklerimizi yaptık ve hiçbir kimseden talimat almadık. Sayın Tezcan şahsıma yönelik aşağılama içeren söylemlerde bulunmuş. Hepsini kendisine iade ediyorum. Bu söylemler tipik CHP yaklaşımı içeren söylemlerdir. Kendisini üstün gören başkalarını aşağılayan Jakoben ve elitist CHP anlayışının bir örneğidir" diye konuştu.
"Aydınlılar bizi ve yaptıklarımızı yakinen biliyor ve takdir ediyor" diyen Erdem, sözlerini şöyle tamamladı: "Peki Sayın Tezcan siz Aydın için ne yaptınız? Yaptıklarınızı anlatın da öğrenelim. Benim Aydın Belediye Başkanı ile ilgili eleştirilerimden rahatsız olmuşlar. Ben Aydınlılar adına eleştirilerimi artırarak sürdüreceğim. Sizin hazımsızlık çekeceğiniz konulara temas edeceğim. Aydın Belediyesi'nin yaptığı tüm ihaleleri masaya yatırdık ve tespitlerimizi Aydın Halkı ile paylaşacağız. Türkiye'nin en pahalı su tarifelerinden birisiyle su tüketen Aydınlıların tüketici haklarını savunmaya devam edeceğiz. Sayın Tezcan, bekleyin daha neler olacak. Bizi izlemeye devam edin"
(MB-İK)

08.02.2013 12:09:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT