1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK PARTİLİ BİLİCİ’DEN MÜDÜR KINA’YA ZİYARET

AK PARTİLİ BİLİCİ’DEN MÜDÜR KINA’YA ZİYARET

AK PARTİLİ BİLİCİ’DEN MÜDÜR KINA’YA ZİYARET
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki partililer Van\'a yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’yı ziyaret ettiler.


AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, "Sayın vekilimiz Vanlıların göstermiş oldukları samimiyetin ve hoşgörünün bir temsilcisi olarak bizi ziyaret ettiler. Sayın vekilimiz Bilici, Van’a hizmet etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Van’a hizmetleri olmuş ve olmaya devam edecektir. Problemleri çözmek için her zaman el ele vermek gerekmektedir. Van’ın eğitim kalitesini artırmak içinde el ele vererek başarı göstereceğimize inanıyorum. Vekilimizin ziyaretleri bizim için önemlidir. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

\"\"


İl Milli Eğitim Müdürü Kına’ya hayırlı olsun demek için ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Bilici, “Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz çok önemli bir misyonu yerine getirmektedir. Bir milletin eğitim kalitesi ne kadar artar ve yükselirse, o toplumda o kadar ilerler. Milli Eğitim Müdürümüzle tanışmak ve eğitim için üzerimize ne düşerse müdürümüzle birlikte el ele vererek bu sorunları aşacağımızı ve kentteki eğitim kalitesinin artırılması için gerekli çalışmalarda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT