1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Bilici Müdür Yüce'yi Ziyaret Etti

Ak Partili Bilici Müdür Yüce'yi Ziyaret Etti

Ak Partili Bilici Müdür Yüceyi Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, bir süre önce Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Yüce'yi makamında ziyaret etti. AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, bir süre önce Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Yüce'yi makamında ziyaret etti.
AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki AK Parti İl Başkan yardımcıları A. Hekim Karabıyık, Şevket Yaşin ve Cemal Hasar ile SGK İl Müdürü Mehmet Yüce'yi makamında ziyaret etti. Göreve yeni başlamasından ötürü hayırlı olsun dilekleriyle birlikte başarı temennilerini ileten Bilici, sigorta prim borçları için esnafın merakla beklediği yeniden yapılandırma başvuru işlemleri hakkında da bilgi aldı.
Müdür Yüce ise, ziyaretten ötürü heyete teşekkür ederek, 1 Nisan 2013 tarihine kadar başvuru yapma süresi bulunan yeniden yapılandırma işlemleri ile ilgili SGK Kurum Başkanlığı tarafından gelecek olan uygulama yazısını beklediklerini, ancak birkaç gün içerisinde yazının geleceğini söyledi. Yüce, uygulama yazısının gelmesiyle birlikte esnafların başvurularının alınacağı söyledi.
(MSA-Y)

12.02.2013 15:27:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT