1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Partili Başkanlar Gölbaşı'nda Toplandı

Ak Partili Başkanlar Gölbaşı'nda Toplandı

Ak Partili Başkanlar Gölbaşında Toplandı
A+A-

AK Parti Adıyaman Başkanlar Toplantısı, Gölbaşı ilçesinde yapıldı. AK Parti İl Başkanı Av. Halil İbrahim Fırat başkanlığında Gölbaşı, Kahta, Besni, Çelikhan, Tut, Samsat, Sincik ve Gerger ilçe başk

AK Parti Adıyaman Başkanlar Toplantısı, Gölbaşı ilçesinde yapıldı.
AK Parti İl Başkanı Av. Halil İbrahim Fırat başkanlığında Gölbaşı, Kahta, Besni, Çelikhan, Tut, Samsat, Sincik ve Gerger ilçe başkanları ile il yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı'nda toplandı. Aylık olağan başkanlar toplantısına AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Avukat Serhan Taşgörmez ev sahipliği yaptı. AK Partili başkanlar, büyük kongre ve sonrasında yapılan çalışmalarla ildeki diğer çalışmaları değerlendirdi. İl Başkanı Fırat, parti olarak seçimlere sürekli hazır olduklarını ve sadece seçimlerde milletin ayağına gitmediklerini belirterek, sürekli halkla iç içe olduklarını söyledi. Fırat, "Önümüzdeki yıl yapılacak olan iki büyük seçimde, yani Cumhurbaşkanlığı ve yerel seçim sürecinin başlaması nedeniyle bizler artık il olarak, ilçeler olarak çalışmalarımıza hız vereceğiz. Teşkilat olarak dur durak bilmeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı seçim sürecinde hızlandıracağız" dedi.
Gölbaşı ilçesinde yaptıkları faaliyetler hakkında başkanlara bilgi veren Taşgörmez, yerel seçim sürecine girdiklerini ve artık yerel seçim çalışmalarına başlayacaklarını aktardı.
(KA-Y)

20.02.2013 16:12:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT