1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK Partili Başkan Aday Adayı Gençer Basınla Bir Araya Geldi

AK Partili Başkan Aday Adayı Gençer Basınla Bir Araya Geldi

AK Partili Başkan Aday Adayı Gençer Basınla Bir Araya Geldi
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van İpekyolu Belediye Başkan aday adayı Hilmi Gençer, basın mensuplularıyla yemekte bir araya geldi.


Bir kafeteryada düzenlenen akşam yemeğinde gazetecilerle bir araya gelen Hilmi Gençer, kendisini tanıtarak basın mensupluların sorularını cevapladı. AK Parti’den İpekyolu Belediye Başkan aday adayı olduğunu ifade eden Gençer, “Amacım, Van’ımıza hizmetin en iyisini yapmaktır. Bugüne kadar yapılmamış hizmetleri yapmaya çalışacağım. Halkıma, milletime ve partime yakışır bir şekilde çalışacağım” dedi.

Konuşmalarında birçok köyü gezdiğini ve halktan yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Gencer, “Hükümetimiz elbette ki gereken tüm çalışmaları köylerimizde de yapmıştır. Seçildiğim takdirde bende bu çalışmalara ilaveten yeni hizmetler yapmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Seçimler öncesinde ilçe merkezini ve bağlı köy ile mahalleleri tek tek dolaştığını dile getiren Gençer, “Memleketimize hizmet lazım, çalışmak lazım. Kendime güvenmesem bu işe girişmezdim. Bizler milletimizin hizmetkarıyız. Eğer hayırlısı ise Allah bana nasip etsin, hayırlı değilse Allah nasip etmesin” şeklinde konuştu.

Samimi bir ortamda geçen yemeğin ardından Hilmi Gençer, misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

A+A-

HABERE YORUM KAT