1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'den Anlamlı Ziyaret

Ak Parti'den Anlamlı Ziyaret

Ak Partiden Anlamlı Ziyaret
A+A-

AK Parti Sosyal İşler Komisyonu üyeleri, Geriatri Merkezi'nde yatan hastaları ziyaret etti. Sosyal etkinlikler kapsamında, engelliler, özürlüler ve yaşlılara yönelik faaliyetler düzenleyen AK Part

AK Parti Sosyal İşler Komisyonu üyeleri, Geriatri Merkezi'nde yatan hastaları ziyaret etti.
Sosyal etkinlikler kapsamında, engelliler, özürlüler ve yaşlılara yönelik faaliyetler düzenleyen
AK Parti Sosyal İşler Komisyonu üyeleri, il kadın kolları ile birlikte Geriatri Merkezi'nde yatan yaşlı hastaları ziyaret etti.
Geriatri Merkezi'nde yatan 35 hastayı tek tek ziyaret ederek dertlerini ve sıkıntılarını dinleyen komisyon üyeleri, onlara meyve ikram etti. Geriatri Merkezi Başhekimi Uz. Dr. Ali Ekecik'i de makamında ziyaret eden komisyon üyeleri hastane hakkında bilgi aldı.
Hastanede 35 hastanın bulunduğunu belirten Ekecik, "Bu hastane ilk etapta hekim evi olarak düşünüldü. Daha sonra isabetli bir karar ile böyle bir hastaneye dönüştürüldü. Hekim evi olarak düşünüldüğü için 5 yıldızlı bir otel görünümünde. İnşallah hastalarımızda bu durumdan memnundur. Yaşlıları ve hastaları ziyaret etmek güzel bir düşünce. Bu tür faaliyetlerin yaygınlaşarak devam etmesi gerektiği düşüncesindeyim." dedi.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Venhar Pakırdaşı da, AK Parti Sosyal İşler Komisyonu ve kadın kolları olarak, yaşlılara, çocuklara, ihmal edildiğini düşünen kesimlere yönelik faaliyetler düzenlediklerin belirterek, Geriatri Merkezi'nde yatan yaşlı hastaları ziyaret etmeyi uygun gördüklerini söyledi.
(AÖ-Y)

18.12.2012 11:25:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT