1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti'de Mahalle Ve Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Ak Parti'de Mahalle Ve Köy Ziyaretleri Devam Ediyor

Ak Partide Mahalle Ve Köy Ziyaretleri Devam Ediyor
A+A-

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, ara vermeden mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Başkan yardımcıları Metin Kurtuluş, Ali Güney ve ilçe yönet

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, ara vermeden mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Başkan yardımcıları Metin Kurtuluş, Ali Güney ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden İlhan Güve, Sami Memiş, Batur Gözlü'nün katılımıyla Akıncılar Mahallesini ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Ak'ı Akıncılar Mahalle temsilcisi Ahmet Sulak ve mahalle sakinleri karşıladı.
İlçe Başkanı Mustafa Ak, ziyaret sırasında mahalle sakinlerine ilçe faaliyetleri hakkında bilgi vererek, "Geçtiğimiz günlerde iletişim semineri gerçekleştirdik. Bu seminerle yönetim kurulu üyelerimiz ve partililerimizin var olan iletişim becerilerini daha arttırmayı hedefliyor. Bu tür faaliyetlerimiz devam edecek. Mahalle ve köy ziyaretlerine azami önem gösteriyoruz. İlçemiz sınırları içerisinde ayak basmadığımız mahalle ve köyümüz kalmamıştır. En az gittiğimiz mahalle ve köylere iki kez gittik. Bu ziyaretlerimiz sırasında mevcut sorunları not alıyor çözümü konusunda takibini yapıyoruz. İkinci ve üçüncü kez ziyaret ettiğimiz mahalle ve köylerimizde bize bildirilen sorunların çözüldüğünü görüyoruz. Partimizin amacı; halkımıza en iyi hizmeti götürmek, en iyi imkânları sağlamaktır. Bizde bu görev bilinci ile hareket ederek sorunların çözümü konusunda bir vesile oluyoruz" dedi.
(SC-İÇ)

28.01.2013 16:19:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT