1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Yönetiminden Bartın Tso'ya Ziyaret

Ak Parti Yönetiminden Bartın Tso'ya Ziyaret

Ak Parti Yönetiminden Bartın Tsoya Ziyaret
A+A-

AK Parti Bartın yönetimi Bartın Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, AK Parti B

AK Parti Bartın yönetimi Bartın Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret etti.
Ziyarete, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, AK Parti Bartın teşkilat mensupları ve TSO Yönetim Kurulu katıldı.
Ziyarette konuşma yapan Bartın TSO Başkanı İsmail Toksöz yaptığı konuşmada, "AK Parti teşkilatı bugün odamızda bizleri ziyaret ederek bizleri memnun etti. Milletvekili Yılmaz Tunç, ile birlikte bazı konularda istişare ediyoruz. Onlarda ellerinde geldiği kadarıyla her konuda yardımcı ve destek oluyorlar" dedi.
Milletvekili Yılmaz Tunç ise, "Bugün Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulunu ziyaret ettik. Başkanımız ile birlikte zaman, zaman etkinliklerde bir araya geliyoruz. 5084 sayılı teşvik yasası kapsamında bir takım çalışmalar yaptık. Odamızın yoğun talebi ve isteği üzerine teşvik yasasının devam etmesi için Başbakan'ımıza önerilerde bulunduk. Bundan sonra da aynı şekilde hem odamızın hem de Bartın için önerileri Başbakanımıza ileteceğiz" dedi.
Ardından karşılıklı sohbet edilerek fikir alışverişinde bulunuldu.
(DK-SA)

09.02.2013 09:50:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT