1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Yeni Dönem Siyaset Akademisi Başlıyor

Ak Parti Yeni Dönem Siyaset Akademisi Başlıyor

Ak Parti Yeni Dönem Siyaset Akademisi Başlıyor
A+A-

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Hüseyin Menteş, 2014 Yerel seçimlere yönelik Şubat ayında başlayacak Lider Ülke: Türkiye "Yerel Yönetimler Programı-II

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Hüseyin Menteş, 2014 Yerel seçimlere yönelik Şubat ayında başlayacak Lider Ülke: Türkiye "Yerel Yönetimler Programı-II" başlıklı programını başlanacağını kaydetti.
AK Parti AR-GE Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren siyaset akademisinin, AK Partiye kurumsal bir kimlik kazandırmak ve parti mensupları arasında söylem birliği sağlamak amacıyla kurulduğunu kaydeden Hüseyin Menteş, ayrıca siyaset akademisinin, herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin, tüm vatandaşlarımızı geleceğin Türkiye'sinin şekillenmesinde etkin rol üstleneceğini kaydetti. Bireylere düşünme, siyasal, kültürel anlamda donanım sağlamak, bu sayede siyasi hassasiyetleri olan sorumluluk sahibi vatandaşlar yetiştirebilmeyi siyaset akademisinin kendine misyon edindiğini kaydeden Menteş, şöyle konuştu: " Siyaset Akademisi, siyasal kültürün yayılması veya değiştirilmesinde etkili olmak amacı ile, 2014 Yerel seçimlere yönelik Şubat ayında başlayacak Lider Ülke: Türkiye "Yerel Yönetimler Programı II" başlıklı programını başlatacaktır. Söz konusu programda Türkiye'nin seçkin akademisyen, siyasetçi ve gazetecileri alanlarında sunumlar yaparak programa katkıda bulunacaklardır. Kayıtlar 1-15 Şubat tarihleri arasında AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığın da yapılacaktır. Kayıt ücreti 100 TL olup 6 hafta sürecek eğitime 3 Mart 2013 Pazar günü başlanacaktır. Bu programımıza tüm teşkilatımızı ve halkımızı bekliyoruz" dedi.
(GC-

01.02.2013 17:04:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT